Tenniseväljak

11. juulil 2012. aastal avati Jõelähtme vallas Loo alevikus spordihoone kõrval kunstmurukattega tennise välisväljak. Väljak valmis Leader-programmi ja Jõelähtme Vallavalitsuse omafinantseeringu tulemusena. Spordirajatise kasutajate sihtgrupiks on eelkõige Loo aleviku ja Jõelähtme valla elanikkond, võimalus on saada treenerite juhendamisel ka tennise algõpetust.

Tenniseväljaku haldamisega tegeleb Loo Spordihoone, kelle kaudu on võimalik tutvuda väljaku kasutamise tingimustega ja aegade broneerimisega. Aega mängimiseks saab broneerida igal nädalapäeval kella 10.00 – 22.00ni, et väljak on ilma valgustuseta, siis sügishooajal vastavalt ilmastikuoludele ja pimeduse saabumiseni.

Tenniseväljaku hinnakiri SUVEL 2021:

Väljaku kasutamine Jõelähtme valla registris olevatele elanikele – 5€ / tund

väljaku kasutamine Jõelähtme valla lastele – 1€ / tund,

väljaku kasutamine väljastpoolt valda külastajatele – 20 € / tund.

Jõelähtme valla kodanikel on võimalus astuda püsikliendiks ja tasuda hooaja tasu (2021. aasta välishooaja lõpuni):

– täiskasvanud – 50 eur,

– lapsed (kuni 18.a.) – 15 eur.

Püsiklient on end Loo Spordihoones püsikliendiks registreerinud klient. Püsikliendiks saamiseks tuleb spordihoone administraatori juures pärast hooaja tasu maksmist ennast registreerida, teatades enda telefoninumbri ja e-posti aadressi, et saaksime vajadusel klienti teavitada tenniseväljakul toimuvast. Hooaja tasu maksnud püsiklient saab väljakut kasutada tennise välishooaja lõpuni kokkulepitud aegadel. Püsikliendi staatus on isikuline, see ei laiene teistele samal ajal väljakut kasutavatele mängijatele. Teisisõnu – kui püsiklient mängib tavakliendiga, tuleb viimasel tasuda pool väljaku rendist. Paarismängu puhul sama, vastavalt proportsioonidele.

 Lisaks võimalus rentida reketeid ja palle.

Tenniseväljaku ajad palume broneerida:

mais Jüri

juunis Jüri (56465761) ja Helen (5076655)

juulis Helen

augustis Jüri

septembris spordihoone administraatoril või eeltoodud numbritel.

Tenniseväljaku kasutamise kord ja hinnakiri kehtib välishooajaks, mille kestus sõltub ilmastikuoludest. Tenniseväljaku haldaja jätab endale õiguse teha edaspidi nii hinnakirjas kui kasutamise tingimustes muudatusi, mille kohta teavitab aegsasti väljakut kasutavaid kliente.

Tenniseväljak on valminud PRIA projekti toetusel.