Uudised

NB!  Lähtuvalt Vabariigi Valitsuse 09.märtsi 2021.a. korraldusest on alates 11.märtsist avalikes siseruumides keelatud igasugune sporditegevus, samuti on peatatud saunateenuse osutamine.

SEOSES  SELLEGA  ON  SPORDIHOONE  KUNI  25.APRILLINI  SULETUD! 

01.oktoobrist algasid laste ujumistreeningud. Seoses treeningutel osalevate laste suure arvuga ei ole meil võimalik treeningute ajal (teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.30 – 19.30) tavakülastajaid basseini lubada. Koolivaheaegadel treeninguid ei toimu. Vabandame ja soovitame oma tulekut teistele aegadele planeerida.  Samuti on kogu ujula broneeritud laste veepalli treeningute jaoks, mis toimuvad laupäeviti kell 11.00 – 12.00.

Tööpäevade hommikutel ja ennelõunastel aegadel kasutavad ujulat erinevad lasteasutused, koolid ja lasteaiad.  Olenevalt nende tunniplaanist jääb ka vabu aegu tavakülastajatele sellel perioodil. Infot nende olemasolust saab ujula administraatorilt tel. 6080671.  Saunad ennelõunasel ajal ei tööta.

Laste ujumistreeningud jätkuvad ka 2020. aasta sügisel.  Eelregistreerimine toimub septembrikuu jooksul, esimesed treeningud, nii algajatele kui edasijõudnutele on 01.oktoobril. Registreerimine ja täpsem info rskloo@hot.ee

Vesiaeroobika treeningud algavad 21.septembrist 2020.a. ja toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19.00 – 19.45.  Osalejate eelregistreerimine pole vajalik.  Treener Triin.