Uudised

 

Seoses eriolukorra lõppemise ja piirangute järkjärgulise leevendamisega on lubatud alates 01.juunist avada saunad.  Saunapäevad saavad alguse 07.juunil ja toimuvad ka sellel suvel pühapäeviti kell 17.00 – 20.00. 

Ujula jääb suveperioodiks suletuks, pikaajalise (10 ja 20 korra) kasutamise kaardid kehtivad edasi sügisest, olukorra stabiliseerudes on prognoos ujula avada septembris. 

Jooksvat infot muudatuste ja spordikeskuse töökorralduse kohta saab ka käesolevalt kodulehelt.

 

Tööpäevade hommikutel ja ennelõunastel aegadel kasutavad ujulat erinevad lasteasutused, koolid ja lasteaiad.  Olenevalt nende tunniplaanist jääb ka vabu aegu tavakülastajatele sellel perioodil. Infot nende olemasolust saab ujula administraatorilt tel. 6080671.  Saunad ennelõunasel ajal ei tööta.

Laste ujumistreeningud jätkuvad ka 2019. aasta sügisel.  Eelregistreerimine toimub septembrikuu jooksul, esimesed treeningud, nii algajatele kui edasijõudnutele on 01.oktoobril. Registreerimine ja täpsem info rskloo@hot.ee

Vesiaeroobika treeningud algavad 17.septembrist 2018.a. ja toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19.00 – 19.45.  Osalejate eelregistreerimine pole vajalik.  Treener Triin.