Uudised

 

 

Ujula on suveperioodiks suletud.

Saunapäevad on suvel pühapäeviti kell 17.00 – 20.00.

Ujula alustab tööd jälle 15.septembrist 2018.a.

 

Laste ujumistreeningud jätkuvad ka 2018. aasta sügisel.  Eelregistreerimine nii algajate kui edasijõudnute gruppi toimub septembrikuu jooksul (rskloo@hot.ee või tel. 6080671), esimesed treeningud on 02.oktoobril.  Tunnid hakkavad toimuma nagu eelmisel hooajal, teisipäeviti ja neljapäeviti. Päevane treening algab 15.30, õhtused treeningud 17.30 ja 18.30, tunni pikkus on 45 minutit. Treenerid Maksim Ivanov ja Jüri Paavel.

Treeningud lastele toimuvad alates 7.eluaastast. Registreerimisel palume järgmisi andmeid: lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, rahvastikuregistri järgne elukoht (kas Jõelähtme vald või väljastpoolt, sellest piisab) ja ühe lapsevanema kontakttelefon. Samuti eeldatav harjutusgrupp – kas algajate või edasijõudnute grupp.  Kui viimase määramisel tekib kahtlusi, siis vaatab treener lapse võimeid ning soovitab vastavalt sellele, millise grupiga liituda.  Kirja võiks panna ka selle, kas lapsele sobib paremini päevane või õhtune aeg.  Treeningute kuutasu Jõelähtme valla lastele on 20 eurot, väljastpoolt tulijatele 30 eurot. Koolivaheaegadel treeninguid ei toimu.

Sügisest jätkuvad ka beebiujumise tunnid mitmes vanusegrupis.  Treener Mirjam.

Vesiaeroobika treeningud algavad 17.septembrist 2018.a. ja toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19.00 – 19.45.  Osalejate eelregistreerimine pole vajalik.  Treener Triin.

 

 

 

Advertisements